WSPÓŁPRACA

KTO NAS WSPIERA

SPONSOR GŁÓWNY

Celem Orange Polska jest zdemokratyzowanie rewolucji cyfrowej. Chcemy, aby technologia była zrozumiała, użyteczna, prosta i przyjazna dla każdego. Sens pracy, skala i realny wpływ na poprawę jakości życia milionów ludzi to nasza motywacja.

Orange Polska to 20 obszarów działania: m. in. technika, sieci i rozwój, łańcuch dostaw, marketing i HR. Dla pracowników oznacza to dostęp do ponad 320 specjalizacji, co oznacza zróżnicowane środowisko pracy, udział w projektach na skalę ogólnopolską i wdrażanie nowoczesnych technologii. Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi.

Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

SPONSORZY

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura i oddziały w 8 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6500 osób, w tym ponad 1700 w obszarze technologii.

Citi Solutions Center (CSC) Poland ma swoje lokalizacje w Warszawie (HQ) oraz w Olsztynie. Niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w dynamicznym otoczeniu, czy też cenisz sobie spokojną, rodzinną atmosferę – z Citi możesz zbudować wartościową karierę i cieszyć się równowagą pomiędzy rozwojem zawodowym, a życiem prywatnym. CSC Poland jako strategiczna dla Grupy Citi lokalizacja została otwarta w 2005 roku, licząc zaledwie 57 pracowników. Dziś stanowimy miedzynarodowy, różnorodny zespół składający się z ponad 6000 osób.

 

Nasze zepsoły pracują w pełnym spektrum działalności Citi, operując w obszarach takich, jak przeciwdziałanie praniu pieniędzy, operacje bankowości prywatnej, technologia, usługi skarbowe i finansowanie handlu czy audyt wewnętrzny, świadcząc także usługi w zakresie rynków finansowych i papierów wartościowych oraz wielu innych.

Możliwości pracy i rozwoju w Citi Solutions Center Poland obejmują nie tylko różne gałęzie biznesu, ale także wiele lokalizacji – nasze usługi świadczymy w 90 krajach na całym świecie!

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.
Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?
Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w dziedzinie zarządzania energią i automatyki. Naszym celem jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to podejście Life Is On.

Znajdź swój istotny cel dzięki karierze w Schneider Electric!

PROGRAMY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW
W Schneider Electric oferujemy praktyki, staże i możliwości dla absolwentów. Szukamy ludzi z pasją, którzy pomogą nam wprowadzać innowacje na każdym poziomie i budować przyszłość, która pozwoli wszystkim w pełni wykorzystać ich energię i zasoby, zapewniając, że Life is On jest wszędzie, dla każdego i w każdej chwili.

Oferujemy płatne staże studentom, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie i są otwarci na naukę. Zgłoś się już dziś http://careers-se.icims.com/connect?eventId=1075496&shareLink=1

Po więcej informacji zajrzyj na:
Kariera w Schneider Electric: www.se.com/pl/kariera  
Facebook: www.facebook.com/SchneiderElectricPL
Instagram:  www.instagram.com/schneiderelectric_careers_eu/
LinkedIn:  www.linkedin.com/company/schneider-electric/

PARTNERZY

Mars jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Do naszych najbardziej znanych marek należą, m.in. Pedigree, Royal Canin, M&M’s, Snickers, Twix, Orbit, Skittles czy Whiskas.

U nas możesz rozwijać się w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Logistyka, Inżynieria, Finanse, Badania i Rozwój.

W Mars wierzymy, że świat jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj, a tym ambicjom towarzyszą działania ponad 140,000 Współpracowników w 80 krajach.

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY MEDIALNI

Chcesz zacząć współpracę z BEST Warsaw?

Skontaktuj się z nami!