WSPÓŁPRACA

KTO NAS WSPIERA

SPONSORZY

Mars jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Do naszych najbardziej znanych marek należą, m.in. Pedigree, Royal Canin, M&M’s, Snickers, Twix, Orbit, Skittles czy Whiskas.

U nas możesz rozwijać się w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Logistyka, Inżynieria, Finanse, Badania i Rozwój.

W Mars wierzymy, że świat jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj, a tym ambicjom towarzyszą działania ponad 140,000 Współpracowników w 80 krajach.

P&G started its operations in Poland in the early 90s to delight Polish consumers with leading global brands such as Ariel, Lenor and Pampers and many more. Currently, 9 out of 10 households in the country use at least one P&G product, and many of our brands havebecome market leaders in their categories. Over these three decades, P&G has created more than 3,500 jobs in Plants, in the General Office and in Distribution Centres, as well as in the two Centres of Expertise – our Global IT Service Centre and the European Supply Network Hub. With its foot firmly in Poland, P&G is rated one of the most respected consumer goods companies there. P&G Poland is part of our Central Europe region.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura i oddziały w 8 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6500 osób, w tym ponad 1700 w obszarze technologii.

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.
Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?
Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w dziedzinie zarządzania energią i automatyki. Naszym celem jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to podejście Life Is On.

Znajdź swój istotny cel dzięki karierze w Schneider Electric!

PROGRAMY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW
W Schneider Electric oferujemy praktyki, staże i możliwości dla absolwentów. Szukamy ludzi z pasją, którzy pomogą nam wprowadzać innowacje na każdym poziomie i budować przyszłość, która pozwoli wszystkim w pełni wykorzystać ich energię i zasoby, zapewniając, że Life is On jest wszędzie, dla każdego i w każdej chwili.

Oferujemy płatne staże studentom, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie i są otwarci na naukę. Zgłoś się już dziś http://careers-se.icims.com/connect?eventId=1075496&shareLink=1

Po więcej informacji zajrzyj na:
Kariera w Schneider Electric: www.se.com/pl/kariera 
Facebook: www.facebook.com/SchneiderElectricPL
Instagram:  www.instagram.com/schneiderelectric_careers_eu/
LinkedIn:  www.linkedin.com/company/schneider-electric/

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

Chcesz zacząć współpracę z BEST Warsaw?

Skontaktuj się z nami!