WSPÓŁPRACA

KTO NAS WSPIERA

SPONSOR GŁÓWNY

Celem Orange Polska jest zdemokratyzowanie rewolucji cyfrowej. Chcemy, aby technologia była zrozumiała, użyteczna, prosta i przyjazna dla każdego. Sens pracy, skala i realny wpływ na poprawę jakości życia milionów ludzi to nasza motywacja.

Orange Polska to 20 obszarów działania: m. in. technika, sieci i rozwój, łańcuch dostaw, marketing i HR. Dla pracowników oznacza to dostęp do ponad 320 specjalizacji, co oznacza zróżnicowane środowisko pracy, udział w projektach na skalę ogólnopolską i wdrażanie nowoczesnych technologii. Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi.

Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

SPONSORZY

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura i oddziały w 8 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6500 osób, w tym ponad 1700 w obszarze technologii.

Citi Solutions Center (CSC) Poland ma swoje lokalizacje w Warszawie (HQ) oraz w Olsztynie. Niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w dynamicznym otoczeniu, czy też cenisz sobie spokojną, rodzinną atmosferę – z Citi możesz zbudować wartościową karierę i cieszyć się równowagą pomiędzy rozwojem zawodowym, a życiem prywatnym. CSC Poland jako strategiczna dla Grupy Citi lokalizacja została otwarta w 2005 roku, licząc zaledwie 57 pracowników. Dziś stanowimy miedzynarodowy, różnorodny zespół składający się z ponad 6000 osób.

 

Nasze zepsoły pracują w pełnym spektrum działalności Citi, operując w obszarach takich, jak przeciwdziałanie praniu pieniędzy, operacje bankowości prywatnej, technologia, usługi skarbowe i finansowanie handlu czy audyt wewnętrzny, świadcząc także usługi w zakresie rynków finansowych i papierów wartościowych oraz wielu innych.

Możliwości pracy i rozwoju w Citi Solutions Center Poland obejmują nie tylko różne gałęzie biznesu, ale także wiele lokalizacji – nasze usługi świadczymy w 90 krajach na całym świecie!

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.
Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?
Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w dziedzinie zarządzania energią i automatyki. Naszym celem jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to podejście Life Is On.

Znajdź swój istotny cel dzięki karierze w Schneider Electric!

PROGRAMY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW
W Schneider Electric oferujemy praktyki, staże i możliwości dla absolwentów. Szukamy ludzi z pasją, którzy pomogą nam wprowadzać innowacje na każdym poziomie i budować przyszłość, która pozwoli wszystkim w pełni wykorzystać ich energię i zasoby, zapewniając, że Life is On jest wszędzie, dla każdego i w każdej chwili.

Oferujemy płatne staże studentom, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie i są otwarci na naukę. Zgłoś się już dziś http://careers-se.icims.com/connect?eventId=1075496&shareLink=1

Po więcej informacji zajrzyj na:
Kariera w Schneider Electric: www.se.com/pl/kariera  
Facebook: www.facebook.com/SchneiderElectricPL
Instagram:  www.instagram.com/schneiderelectric_careers_eu/
LinkedIn:  www.linkedin.com/company/schneider-electric/

Netcompany was founded in 2000 in Denmark. With the acquisition of Intrasoft International in late 2021, we added 2,800 people to our existing roster of 3,500 people. Today, we are an international company with more than 7,500+ employees working from 17 countries such as Denmark, Poland, UK, Netherlands, Vietnam, Norway, and Greece. We serve many customers in their digital transformation journeys in the public and private sectors across Europe. Netcompany is a pure-play IT services company delivering business-critical strategic IT projects that accelerate customers’ digital transformation through digital platforms, core systems and infrastructure services

PARTNERZY

Mars jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Do naszych najbardziej znanych marek należą, m.in. Pedigree, Royal Canin, M&M’s, Snickers, Twix, Orbit, Skittles czy Whiskas.

U nas możesz rozwijać się w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Logistyka, Inżynieria, Finanse, Badania i Rozwój.

W Mars wierzymy, że świat jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj, a tym ambicjom towarzyszą działania ponad 140,000 Współpracowników w 80 krajach.

PARTNER STRATEGICZNY

BCG Platinion działa w obszarze doradztwa strategicznego w zakresie technologii od ponad 20 lat, w tym od 5 lat w Polsce. Firma m.in. doradza bankowości, firmom energetycznym, medycznym i przemysłowym a także sektorowi publicznemu. Przykładowo, BCG Platinion pomagają zmodernizować infrastrukturę IT, sprawnie przejść na chmurę albo tworzyć cyfrowe usługi nowej generacji. Dzięki ich działaniom udało się stworzyć strategię przejścia na chmurę dla wiodącego europejskiego banku, skrócić proces zamówień kontenerów z 24h do 2 minut albo wdrożyć najlepszy system staffingowy dla Lekarzy bez Granic i wiele więcej. Firma zatrudnia specjalistów IT: architektki i architekci oraz konsultantki i konsultanci, posiadających wiedzę i umiejętności do pełnienia roli partnera dla firm, które przechodzą przez transformacje technologiczne. Ponadto, BCG Platinion zaprasza absolwentów kierunków informatycznych i biznesowych na roczny program przygotowujący do pracy w branży Visiting Associate. Po więcej informacji zapraszamy bit.ly/407rIxW

PARTNERZY MEDIALNI

Chcesz zacząć współpracę z BEST Warsaw?

Skontaktuj się z nami!