You are currently viewing Zgromadzenie Walne 2024

Zgromadzenie Walne 2024

W maju nasza organizacja miała zaszczyt uczestniczyć w najważniejszym wydarzeniu roku – Zgromadzeniu Walnym, które odbyło się jak co roku w Mikoszewie nad morzem. Był to czas pełen emocji, ważnych decyzji oraz niezapomnianych chwil spędzonych w gronie Beściaków i Alumnów.

Podczas zgromadzenia poprzedni Zarząd przedstawiał szczegółowe sprawozdania ze swojej działalności w minionym roku. Była to doskonała okazja, aby podsumować osiągnięcia, omówić napotkane wyzwania oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość. Wszyscy uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wynikami pracy zarządu, co pozwoliło na przeprowadzenie merytorycznej dyskusji i wymianę poglądów.

Najważniejszym punktem programu były jednak wybory nowego Zarządu. Członkowie stowarzyszenia, korzystając z prawa głosu, wybierali spośród siebie osoby, które będą kierować organizacją w nadchodzącym roku. Tak więc Gracjan, Ala, Kuba, Weronika, Kinga i Karolina będą podczas kadencji 2024/2025 odpowiedzialni za losy stowarzyszenia.

Zgromadzenie Walne to nie tylko czas na oficjalne obowiązki, ale także doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy. W Mikoszewie mieliśmy możliwość nawiązania bliższych relacji zarówno z obecnymi członkami stowarzyszenia, jak i z Alumnami, którzy zawsze chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami.

Wieczory spędzaliśmy na plaży, ciesząc się urokami nadmorskiego klimatu i wspólnymi rozmowami przy ognisku. Nie zabrakło również gier integracyjnych i zabaw, które pozwoliły nam lepiej się poznać i odstresować całymi dniami na plenarce. Dzięki takim chwilom nasza społeczność staje się silniejsza i bardziej zgrana. 

Dodaj komentarz