Zostań Inżynierem Roku!

with Brak komentarzy
To pierwszy tego typu konkurs skierowany do najlepszych studentów Politechniki Warszawskiej. Misją projektu jest wyłonienie najwybitniejszych studentów tej uczelni, którzy oprócz osiągnięć na polu naukowym lub zawodowym, wykazują się przedsiębiorczością, podejmowaniem inicjatyw, cechami przywódczymi czy innymi szeroko pojmowanymi umiejętnościami miękkimi, ważnymi na obecnym rynku pracy.
Celem wydarzenia jest uznanie dotychczasowego dorobku najzdolniejszych jednostek, ułatwienie studentom obrania właściwej ścieżki kariery oraz promowanie Politechniki Warszawskiej jako najlepszej uczelni technicznej w kraju, kształcącej wyjątkową kadrę nowoczesnych inżynierów.
Konkurs rozpocznie się od wyboru grupy finalistów z nadesłanych aplikacji. Uczestnicy będą oceniani przez wybitne grono profesorów oraz specjalistów ze świata biznesu. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas gali 18 marca 2014 r., na którą zostaną zaproszeni reprezentanci firm oraz uczelni.
Zgłoszenie uczestników odbywa się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.InzynierRoku.pl oraz przesłanie CV i listu motywacyjnego. Do udziału w konkursie można zgłosić się osobiście, jak i polecić drugą osobę. Aplikacje należy wypełnić do 20 grudnia 2013 roku.
Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: InzynierRoku.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *