(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

BEST Engineering Meeting

BEST Engineering Meeting to jeden z wielu projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST (Board of European Students of Technology) podczas dwudziestu siedmiu lat naszej działalności.
Projekt opiera się na serii warsztatów, wykładów i szkoleń odbywających się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań student może w ramach określonego zagadnienia pogłębić wiedzę przydatną w dalszej karierze. Jest to również niepowtarzalna okazja, by bezpośrednio spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firmy oraz poznać wymagania i preferencje pracodawców zatrudniających inżynierów z różnych dziedzin. Każde ze spotkań prowadzone jest przez inną firmę, dzięki temu student ma możliwość dotarcia do potencjalnego pracodawcy, bezpośredniej rozmowy z reprezentantem firmy, a nawet wzięcia udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko lub praktyki.

Kto organizuje BEM?

Zespół projektu BEM to młodzi, kreatywni, ambitni studenci najlepszej uczelni technicznej w kraju. Członkowie Stowarzyszenia Studentów BEST są nastawieni na rozwój i ciągłe poszerzanie horyzontów. Zawsze gotowi, aby odpowiedzieć na Wasze pytania.

www.bem.org.pl

Marcin Wiśniewski Koordynator BEST Engineering Meeting marcin.wisniewski@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.
Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska

(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl