P&G jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw FMCG. Nasze produkty (m.in. Gillette, Pantene, Head&Shoulders, Blend-a-med, Oral-B, Pampers, Always, Vizir, Lenor, Ariel, Fairy) trafiają do 4 miliardów konsumentów na świecie. Zatrudniamy 127 000 osób w 80 krajach. Nasi praktykanci i stażyści prowadzą samodzielne projekty biznesowe pod okiem doświadczonych menedżerów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy już na studiach. Zapraszamy również studentów i absolwentów, którzy chcą się rozwijać na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w pełnym wymiarze czasu. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów.

Firma Netcompany rozpoczynała swoją działalność w 2000 r. jako mały start-up. Aktualnie zatrudniamy ponad 2000 wykwalifikowanych konsultantów i programistów IT zlokalizowanych w biurach w Polsce, Danii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Wietnamie. Ponad 280 naszych specjalistów pracuje w naszym biurze w Warszawie. Obecnie prowadzimy ponad 120 różnych projektów dla największych prywatnych firm, jak również dla podmiotów sektora publicznego z Danii, Norwegii i Wielkiej Brytanii - światowych liderów wykorzystania technologii informatycznych i komunikacyjnych. Po rozpoczęciu pracy w firmie, każdy pracownik, niezależnie od posiadanego doświadczenia, trafia do Netcompany Academy. Tutaj przechodzi nasz wewnętrzny program szkoleniowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz ścieżki kariery jaką obrał. W Netcompany stawiamy na pracę zespołową i szybki rozwój kompetencji.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego,audytu oraz transformacji cyfrowej. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych i zatrudnia ponad 4 700 osób, w tym 600 specjalistów różnych technologii IT. Nasi pracownicy dostarczają klientom najwyższej jakości usługi w zakresie strategii i optymalizacji IT, architektury oprogramowania, rozwiązań digital, bezpieczeństwa informacji po wdrożenie. Wychodzimy poza integracje systemów, wspieramy naszych Klientów w kompleksowej transformacji biznesowej. Zarówno Klienci PwC jak i projekty, nad którymi pracujemy są bardzo różnorodne i wymagają nieszablonowego myślenia.Zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych środowisk, uczelni i wydziałów.

Boston Consulting Group (BCG) to globalna firma doradztwa strategicznego, najlepszy pracodawca wśród firm konsultingowych według magazynu Fortune. Pracując dla klientów konsultanci łączą gruntowne zrozumienie świata biznesu, strategiczne podejście oraz głęboką ekspertyzę technologiczną. Prowadzą różne projekty w obszarach m.in. transformacji modelu zarządzania IT, strategii IT, integracji platform IT w ramach fuzji przedsiębiorstw czy redukcji kompleksowości IT. Częścią Boston Consulting Group jest również BCG GAMMA, czyli zespół konsultantów i naukowców, którzy budują i wdrażają modele matematyczne pomagające klientom w rozwiązaniu ich wyzwań biznesowych. Konsultanci BCG GAMMA pracują w oparciu o nowoczesne techniki analityczne, takie jak machine learning, deep learning i AI.

Intel jest firmą przesuwającą granice technicznych innowacji, wzbogacającą życie firm, społeczeństw i wszystkich mieszkańców naszego globu. Firma Intel stara się wykorzystywać potencjał chmury, wszechobecność Internetu, najnowsze osiągnięcia w zakresie pamięci oraz możliwość stałego dostępu do sieci 5G. Tym samym rewolucjonizuje wiele branż i rozwiązuje globalne problemy. To lider w wytyczaniu standardów, promowaniu różnorodności w miejscu pracy oraz wspierania oświaty.

Firma Schneider Electric oferuje cyfrowe rozwiązania, produkty i usługi z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Obsługują klientów w ponad 100 krajach, dostarczając zintegrowane rozwiązania dla domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i przemysłu. #LifeIsOn #SEGReatPeople

Samsung R&D Institute Poland jest jednym z największych centrów badawczo-rozwojowych w Polsce. Powstaje w nim wysokiej jakości oprogramowanie dla produktów Samsung Electronics, m.in. dla telefonów i telewizorów, które trafiają do użytkowników na całym świecie. Inżynierowie w biurach w Warszawie i Krakowie projektują oraz wdrażają rozwiązania z takich obszarów jak AI, multimedia, serwisy w chmurze, analityka danych, robotyka, bezpieczeństwo IT czy IoT. Zajmują się algorytmami sztucznej inteligencji, uczeniem maszynowym, analizą dźwięku i mowy, przetwarzaniem obrazu i języka naturalnego oraz analityką danych i bezpieczeństwem informacji. Więcej informacji o Samsung R&D znajdziecie na samsungrd.pl!