Nasi Sponsorzy

P&G powstało ponad 180 lat temu, dziś jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw FMCG. Nasze produkty to 65 marek (m.in. Gillette, Pantene, Head & Shoulders, Blend-a-med, Oral-B, Pampers, Always, Vizir, Lenor, Ariel, Fairy), które ułatwiają życie 5 bilionom konsumentów w 180 krajach na świecie.
P&G to ludzie, których łączy pasja i team spirit, co pomogło firmie stać się liderem na rynku. P&G jest to firma dbająca o rozwój mając na uwadze czynniki społeczne a także ogromną dbałość o środowisko.
Zatrudniamy 127 000 osób w 80 krajach. Jest to miejsce w którym masz szansę poznać i pracować z ludźmi z całego świata, wśród naszych pracowników są ludzie ponad 147 narodowości! Bardzo ważny dla naszego biznesu jest także nieustanny wzrost liczby kobiet w naszej firmie, zatrudniamy ponad 40 000 kobiet.

Nasi praktykanci i stażyści prowadzą samodzielne projekty biznesowe pod okiem doświadczonych menedżerów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy już na studiach. Zapraszamy również studentów i absolwentów, którzy chcą się rozwijać na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w pełnym wymiarze czasu. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów.
Firma Netcompany rozpoczynała swoją działalność w 2000 r. jako mały start-up. Aktualnie zatrudniamy ponad 3000 wykwalifikowanych konsultantów i programistów IT zlokalizowanych w biurach w Polsce, Danii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Wietnamie. Ponad 350 naszych specjalistów pracuje w naszym biurze w Warszawie. Obecnie prowadzimy ponad 100 różnych projektów dla największych prywatnych firm, jak również dla podmiotów sektora publicznego z Danii, Norwegii i Wielkiej Brytanii - światowych liderów wykorzystania technologii informatycznych i komunikacyjnych. Po rozpoczęciu pracy w firmie, każdy pracownik, niezależnie od posiadanego doświadczenia, trafia do Netcompany Academy oraz pod opiekę mentora. Tutaj przechodzi nasz wewnętrzny program szkoleniowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz ścieżki kariery jaką obrał. W Netcompany stawiamy na pracę zespołową i szybki rozwój kompetencji.
W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym 1000 osób w obszarze technologii. Nasi pracownicy dostarczają klientom najwyższej jakości usługi w zakresie strategii i optymalizacji IT, architektury oprogramowania, rozwiązań digital, bezpieczeństwa informacji po wdrożenie. Wychodzimy poza integrację systemów, wspieramy naszych Klientów w kompleksowej transformacji biznesowej. Zarówno Klienci PwC jak i projekty, nad którymi pracujemy są bardzo różnorodne i wymagają nieszablonowego myślenia. Zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych środowisk, uczelni i wydziałów. Odwiedź pwc.pl/kariera i dowiedz się więcej!
Intel jest obecny na rynku od 1970 roku i ma swoje oddziały na całym świecie. Jest największym producentem układów scalonych, twórcą mikroprocesorów oraz światowym liderem w dziedzinie krzemowej innowacji – opracowuje technologie i produkty, które zmieniają ludzką pracę i życie.

Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z największych spośród 23 laboratoriów Intela w Europie. Obecnie zatrudnia ponad 2000 najwyższej klasy specjalistów i liczba ta cały czas rośnie! Pracownicy Intela w Gdańsku zaangażowani są w pracę i dostarczanie rozwiązań związanych z jednymi z najszybciej rozwijającymi się dziedzinami technologii, jak: Cloud, Data Centers, Memory, Artificial Intelligece, Connectivity, Audio czy Programmable Solutions.

Gdański oddział skupia przede wszystkim specjalistów IT pracujących w sektorze Research & Development. Nieustanne rozszerzana jest paleta realizowanych projektów, a ciągły rozwój oddziału jest nierozerwalnie związany z pogłębianiem partnerskich relacji pomiędzy polskimi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi oraz społecznościami akademickimi i gospodarczymi.

Jeśli szukasz pracy gdzie możesz mieć realny wpływ na otaczający świat – aplikuj na www.intel.pl/kariera
Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centrów przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej.

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, ale działamy i angażujemy się lokalnie. Promujemy otwarte standardy i rozbudowane ekosystemy partnerskie z naszymi Klientami, którzy - podobnie jak my - kierują się wartościami: szczytny cel, otwartość, zaangażowanie.

#LifeIsOn #SEGreatPeople
BAT to firma, w którą wpisany jest dynamiczny rozwój. Zarówno ten dotyczący pracowników jak i rozwój produktów i procesów biznesowych, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów.

Dzięki temu dziś BAT w Polsce jako jedyna firma w branży tytoniowej działa we wszystkich segmentach rynku, obejmujących zarówno papierosy tradycyjne, papierosy elektroniczne czy tytoń podgrzewany. Dzięki przemianom biznesowym BAT stał się atrakcyjnym miejscem pracy dla szerszego grona kandydatów, przyciąga ludzi o bardziej różnorodnych umiejętnościach, stwarzając więcej ekscytujących możliwości rozwoju.

Nasz ETOS inspiruje do tego, jak być odważnym, szybkim, decyzyjnym, odpowiedzialnym i różnorodnym, aby stworzyć kulturę przyszłości w BAT. Prowadzi nas we wszystkim co robimy i jakie decyzje podejmujemy. Wierzymy, że wzmacnia naszych pracowników, sprzyja tworzeniu dynamicznego i przyjaznego miejsca pracy oraz trwałych wartości.

Grupa BAT jest koncernem o globalnym zasięgu i utrzymuje wiodącą pozycję rynkową w wielu kategoriach produktów konsumpcyjnych. Grupa powstała w 1902 roku, zatrudnia więcej niż 53 000 osób na świecie, działa na ponad 180 rynkach i posiada fabryki w ponad 40 krajach.

Na polskim rynku do Grupy BAT należą trzy spółki: spółka BAT z siedzibą w Warszawie zajmuje się działalnością dystrybucyjno-marketingową oraz posiada HUB technologiczny, który jest częścią globalnej sieci, spółka z siedzibą w Augustowie o charakterze produkcyjnym oraz CHIC Group, spółka zarządzająca największą siecią dystrybucji i sprzedaży papierosów elektronicznych w Europie (eSmoking World), fabryką płynów do papierosów elektronicznych w Ostrzeszowie (eSmoking Liquids) oraz nowoczesnym centrum badań i rozwoju eSmoking Institute, zlokalizowanym w Poznaniu.

Dowiedz się więcej o naszym programie menedżerskim i stażowym na: www.candothat.pl oraz www.azstaz.pl
Reckitt jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Każdego dnia, w ponad 60 krajach, pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie i starając się dotrzeć do jeszcze lepszych sposobów na dostarczenie naszym konsumentom rewolucyjnych rozwiązań, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. W ten sposób powstają rewolucyjne pomysły, które leżą u podstaw 19 rozpoznawalnych na całym świecie, wiodących marek, takich jak Nurofen, Strepsils, Dettol, Durex, Finish i Vanish.

Jesteśmy notowani wśród TOP 20 spółek na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki naszej niesłabnącej motywacji do dyktowania warunków gry i pozostania o krok do przodu od 2000 roku zdołaliśmy potroić nasz dochód i czterokrotnie powiększyć kapitalizację rynkową

W Polsce Reckitt to trzy lokalizacje. W jednej z nich, w naszym Hubie technologicznym, pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami wspierającymi digitalową transformację firmy. Działamy globalnie, tym samym wspomagając około 200 naszych brandów na całym świecie.

Więcej o nas na: Reckitt | Protect, heal and nurture | reckitt.com

#FreedomtoSucceed