(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

Sponsorzy

Poprzez organizowane przez BEST projekty realizujemy naszą misję, którą jest rozwój studentów. Osiągamy to poprzez integrację trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.


PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Historia naszej firmy to już ponad 150 lat tradycji i doświadczenia. W Polsce istniejemy od 1990 roku. Początkowo w naszym biurze zatrudnionych było zaledwie kilkanaście osób… W chwili obecnej tworzymy zespół ponad 1500 specjalistów z różnych obszarów doradztwa w sześciu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Wierzymy, że przez te wszystkie lata nasza działalność odegrała znaczącą rolę, pomagając rodzimemu biznesowi dojrzewać i odnosić sukcesy rynkowe, a naszym pracownikom – zawodowe. Studentom i absolwentom składamy co roku około 200 ofert pracy i praktyk.

PwC wspólnie z „Gazetą Wyborczą” jest organizatorem największego i najstarszego konkursu stażowego w Polsce – „Grasz o staż”. Od 1996 roku umożliwia on młodym ludziom z całej Polski zdobycie cennego doświadczenia zawodowego poprzez wygranie płatnych, merytorycznych praktyk w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych. Oprócz tego na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy.


Procter & Gamble jest międzynarodowym liderem na rynku dóbr konsumpcyjnych. Firma powstała w 1837 roku w Cincinnati (USA).

Dzisiaj ma 80 filii na świecie i prowadzi sprzedaż ponad 300 marek produktów w 160 krajach. Na wspólny sukces w 80 krajach pracuje łącznie 140 000 osób, w tym ponad 2000 w Polsce.

Na polskim rynku jest obecna od 1991 roku, oferując najwyższej jakości produkty takie jak Pampers, Ariel, Vizir, Lenor, Always, Blend-a-med, Pantene, Head & Shoulders, Herbal Essences, Olay, Gilette, Wella.

Fabryka na Targówku jest największą inwestycją P&G w Europie środkowo-wschodniej. Funkcjonuje już od 1994 roku. Od tamtego czasu produkowano tu wiele produktów P&G, tj. Always, Ace, Pampers.

Obecnie jesteśmy jedną z wiodących fabryk P&G na świecie, która może się szczycić wysoką efektywnością naszych systemów i procesów produkcyjnych.

Szukamy utalentowanych pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

Kluczowe dla nas są Twoje możliwości rozwoju, osobowość oraz wszelkie podejmowane przez Ciebie inicjatywy.


The Boston Consulting Group (BCG) jest międzynarodową firmą doradztwa strategicznego założoną w 1963 roku przez Bruce Hendersona, absolwenta Harvard Business School. Dzięki takim koncepcjom jak macierz BCG, krzywa uczenia się czy konkurencja w czasie, BCG jest uważane za jednego z liderów consultingu, którzy zrewolucjonizowali naukę zarządzania. Zatrudnia absolwentów najlepszych uczelni biznesowych i technicznych oraz programów MBA m.in.Harvard Business School, IESE, INSEAD czy London Business School. W 2012 r. amerykański magazyn Fortune ponownie umieścił BCG na drugim miejscu rankingu „100 best companies to work for. BCG jest partnerem World Economic Forum, konsultanci BCG doradzali organizatorom międzynarodowych regat Volvo Ocean Race oraz organizatorom Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie w 2012 r.


Jesteśmy duńską firmą konsultingową zatrudniającą ponad 1700 pracowników w Danii, Polsce, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Wietnamie. Świadczymy usługi informatyczne i konsultingowe w krytycznych dla działalności przedsiębiorstw obszarach.  

 

Realizujemy projekty dla największych firm prywatnych i podmiotów rządowych w Danii oraz Norwegii – krajów słynących z jednego z najwyższych na świecie wskaźników wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

 

W Netcompany już pierwszego dnia pracy przejmujesz odpowiedzialność za realizację najciekawszych i kompleksowych projektów oraz innowacyjnych rozwiązań, które są wspólnym dziełem najlepszych specjalistów w branży.   

 

Po przyjęciu do firmy nowi pracownicy trafiają do Netcompany Academy, gdzie przechodzą nasz wewnętrzny program szkoleniowy. Program przechodzą wszyscy niezależnie od tego, na którym szczeblu kariery się znajdują, gdyż poziom jest dostosowywany do indywidualnych osób.

 

Aby lepiej nas poznać kliknij tutaj


Intel jest firmą przesuwającą granice technicznych innowacji, wzbogacającą życie firm, społeczeństw i wszystkich mieszkańców naszego globu.

Firma Intel stara się wykorzystywać potencjał chmury, wszechobecność Internetu, najnowsze osiągnięcia w zakresie pamięci oraz możliwość stałego dostępu do sieci 5G. Tym samym rewolucjonizuje wiele branż i rozwiązuje globalne problemy.

To lider w wytyczaniu standardów, promowaniu różnorodności w miejscu pracy oraz wspierania oświaty.

Po więcej informacji zajrzyjcie TUTAJ!

 

 

 

 

Ida Gwóźdź
Wiceprezes ds. Kontaktów z Firmami
ida.gwozdz@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska
(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl