(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

Sponsorzy

Poprzez organizowane przez BEST projekty realizujemy naszą misję, którą jest rozwój studentów. Osiągamy to poprzez integrację trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

Kim jesteśmy?

Niestandardowe podejście do rozwiązywania złożonych problemów połączone z determinacją do wykraczania poza z góry narzucone schematy to dwie umiejętności, których szukamy u kandydatów do pracy w naszej firmie. Równie ważna, jak Twoje zdolności analityczne, osiągnięcia akademickie czy aktywność w organizacjach studenckich jest dla umiejętność pracy zespołowej.

Specyfika branży audytowo- doradczej i najwyższa jakość usług, które świadczymy klientom sprawiają, że wymagania, jakie stawiamy naszym pracownikom są naprawdę duże. W zamian, oferujemy jednak dostęp do ogromnych zasobów wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów na całym świecie oraz możliwość pracy dla największych i najdynamiczniej rozwijających się firm polskich i międzynarodowych.

Jesteśmy konkretni i szukamy skutecznych rozwiązań, dzięki którym firmy naszych klientów staną się liderami w swoich branżach. Projekty, które realizujemy mają bardzo często wymiar regionalny, czy międzynarodowy. Dzięki temu, nasi pracownicy mają okazję poznać standardy i specyfikę pracy w Deloitte, spotkać interesujących ludzi, odwiedzić nowe miejsca i zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności na najwyższym, światowym poziomie.

Szukamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wiedzy osób, które nie boją się wyzwań. Jeśli wierzysz, że Twoje umiejętności i zapał połączone z możliwościami rozwoju, które Ci oferujemy to właściwa mieszanka, odwiedź naszą stronę. Być może to początek Twojej przygody z Deloitte.

O Deloitte

Deloitte jest jedną z wiodących firm doradczych w kraju, świadczącą usługi audytu, zarządzania ryzykiem, doradztwa podatkowego, konsultingu, doradztwa finansowego, Deloitte Digital, regulacje, forensic, compliance i doradztwa prawnego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. W Polsce firma Deloitte rozpoczęła swoją działalność w roku 1990. Nasze główne biuro mieści się w Warszawie, a sieć biur lokalnych obejmuje największe miasta w kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej i szybciej obsługiwać klientów, zyskując jednocześnie pełniejszą wiedzę o realiach funkcjonowania tamtejszych firm. W naszych polskich biurach zatrudniamy łącznie ponad 1000 pracowników. Przez ponad 20 lat obecności w Polsce rozwijaliśmy firmę, zwiększając grono naszych pracowników i klientów, między innymi poprzez połączenia z lokalnymi firmami audytorskimi i księgowymi. Dzięki tej strategii mogliśmy i możemy oferować klientom usługi najwyższej jakości, łącząc wiedzę i zasoby globalnej firmy, obejmujące ponad 170 000 pracowników w 140 krajach, z cennym doświadczeniem specjalistów działających na lokalnych rynkach. Deloitte obsługuje duże krajowe przedsiębiorstwa, instytucje sektora finansowego i instytucje publiczne oraz obecne w Polsce firmy międzynarodowe. Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów, oferujemy im kompleksowe, uzupełniające się usługi, działamy według jednolitych standardów, stosujemy te same metodologie i dostarczamy najwyższej jakości usługi obejmujące wszystkie branże i sektory gospodarki.


PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Historia naszej firmy to już ponad 150 lat tradycji i doświadczenia. W Polsce istniejemy od 1990 roku. Początkowo w naszym biurze zatrudnionych było zaledwie kilkanaście osób… W chwili obecnej tworzymy zespół ponad 1500 specjalistów z różnych obszarów doradztwa w sześciu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Wierzymy, że przez te wszystkie lata nasza działalność odegrała znaczącą rolę, pomagając rodzimemu biznesowi dojrzewać i odnosić sukcesy rynkowe, a naszym pracownikom – zawodowe. Studentom i absolwentom składamy co roku około 200 ofert pracy i praktyk.

PwC wspólnie z „Gazetą Wyborczą” jest organizatorem największego i najstarszego konkursu stażowego w Polsce – „Grasz o staż”. Od 1996 roku umożliwia on młodym ludziom z całej Polski zdobycie cennego doświadczenia zawodowego poprzez wygranie płatnych, merytorycznych praktyk w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych. Oprócz tego na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy.


Procter & Gamble jest międzynarodowym liderem na rynku dóbr konsumpcyjnych. Firma powstała w 1837 roku w Cincinnati (USA).

Dzisiaj ma 80 filii na świecie i prowadzi sprzedaż ponad 300 marek produktów w 160 krajach. Na wspólny sukces w 80 krajach pracuje łącznie 140 000 osób, w tym ponad 2000 w Polsce.

Na polskim rynku jest obecna od 1991 roku, oferując najwyższej jakości produkty takie jak Pampers, Ariel, Vizir, Lenor, Always, Blend-a-med, Pantene, Head & Shoulders, Herbal Essences, Olay, Gilette, Wella.

Fabryka na Targówku jest największą inwestycją P&G w Europie środkowo-wschodniej. Funkcjonuje już od 1994 roku. Od tamtego czasu produkowano tu wiele produktów P&G, tj. Always, Ace, Pampers.

Obecnie jesteśmy jedną z wiodących fabryk P&G na świecie, która może się szczycić wysoką efektywnością naszych systemów i procesów produkcyjnych.

Szukamy utalentowanych pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

Kluczowe dla nas są Twoje możliwości rozwoju, osobowość oraz wszelkie podejmowane przez Ciebie inicjatywy.


The Boston Consulting Group (BCG) jest międzynarodową firmą doradztwa strategicznego założoną w 1963 roku przez Bruce Hendersona, absolwenta Harvard Business School. Dzięki takim koncepcjom jak macierz BCG, krzywa uczenia się czy konkurencja w czasie, BCG jest uważane za jednego z liderów consultingu, którzy zrewolucjonizowali naukę zarządzania. Zatrudnia absolwentów najlepszych uczelni biznesowych i technicznych oraz programów MBA m.in.Harvard Business School, IESE, INSEAD czy London Business School. W 2012 r. amerykański magazyn Fortune ponownie umieścił BCG na drugim miejscu rankingu „100 best companies to work for. BCG jest partnerem World Economic Forum, konsultanci BCG doradzali organizatorom międzynarodowych regat Volvo Ocean Race oraz organizatorom Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie w 2012 r.


Netcompany is an IT consultancy based in Copenhagen, Denmark.

The company was founded by André Rogaczewski, Claus Jørgensen and Carsten Gomard in 1999. In December 2015, Norwegian private equity fund FSN Capital acquired just over half of the company.

André Rogaczewski is CEO of the company and the headoffice is located on Grønningen. The company has 700 employees.

Oskar Kowalczyk
Wiceprezes ds. Kontaktu z Firmami
oskar.kowalczyk@BEST.warszawa.p

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska
(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl