Nasi Sponsorzy

P&G powstało ponad 180 lat temu, dziś jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw FMCG. Nasze produkty to 65 marek (m.in. Gillette, Pantene, Head & Shoulders, Blend-a-med, Oral-B, Pampers, Always, Vizir, Lenor, Ariel, Fairy), które ułatwiają życie 5 bilionom konsumentów w 180 krajach na świecie.
P&G to ludzie, których łączy pasja i team spirit, co pomogło firmie stać się liderem na rynku. P&G jest to firma dbająca o rozwój mając na uwadze czynniki społeczne a także ogromną dbałość o środowisko.
Zatrudniamy 127 000 osób w 80 krajach. Jest to miejsce w którym masz szansę poznać i pracować z ludźmi z całego świata, wśród naszych pracowników są ludzie ponad 147 narodowości! Bardzo ważny dla naszego biznesu jest także nieustanny wzrost liczby kobiet w naszej firmie, zatrudniamy ponad 40 000 kobiet.

Nasi praktykanci i stażyści prowadzą samodzielne projekty biznesowe pod okiem doświadczonych menedżerów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy już na studiach. Zapraszamy również studentów i absolwentów, którzy chcą się rozwijać na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w pełnym wymiarze czasu. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów.
Firma Netcompany rozpoczynała swoją działalność w 2000 r. jako mały start-up. Aktualnie zatrudniamy ponad 3000 wykwalifikowanych konsultantów i programistów IT zlokalizowanych w biurach w Polsce, Danii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Wietnamie. Ponad 350 naszych specjalistów pracuje w naszym biurze w Warszawie. Obecnie prowadzimy ponad 100 różnych projektów dla największych prywatnych firm, jak również dla podmiotów sektora publicznego z Danii, Norwegii i Wielkiej Brytanii - światowych liderów wykorzystania technologii informatycznych i komunikacyjnych. Po rozpoczęciu pracy w firmie, każdy pracownik, niezależnie od posiadanego doświadczenia, trafia do Netcompany Academy oraz pod opiekę mentora. Tutaj przechodzi nasz wewnętrzny program szkoleniowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz ścieżki kariery jaką obrał. W Netcompany stawiamy na pracę zespołową i szybki rozwój kompetencji.
W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym 1000 osób w obszarze technologii. Nasi pracownicy dostarczają klientom najwyższej jakości usługi w zakresie strategii i optymalizacji IT, architektury oprogramowania, rozwiązań digital, bezpieczeństwa informacji po wdrożenie. Wychodzimy poza integrację systemów, wspieramy naszych Klientów w kompleksowej transformacji biznesowej. Zarówno Klienci PwC jak i projekty, nad którymi pracujemy są bardzo różnorodne i wymagają nieszablonowego myślenia. Zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych środowisk, uczelni i wydziałów. Odwiedź pwc.pl/kariera i dowiedz się więcej!
Intel jest firmą przesuwającą granice technicznych innowacji, wzbogacającą życie firm, społeczeństw i wszystkich mieszkańców naszego globu. Firma Intel stara się wykorzystywać potencjał chmury, wszechobecność Internetu, najnowsze osiągnięcia w zakresie pamięci oraz możliwość stałego dostępu do sieci 5G. Tym samym rewolucjonizuje wiele branż i rozwiązuje globalne problemy. To lider w wytyczaniu standardów, promowaniu różnorodności w miejscu pracy oraz wspierania oświaty.
Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centrów przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej.

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, ale działamy i angażujemy się lokalnie. Promujemy otwarte standardy i rozbudowane ekosystemy partnerskie z naszymi Klientami, którzy - podobnie jak my - kierują się wartościami: szczytny cel, otwartość, zaangażowanie.

#LifeIsOn #SEGreatPeople