fbpx

Przenieś się do niesamowitego świata nauki

with Brak komentarzy

Już w najbliższą środę będziecie mieli niepowtarzalną okazję, aby na własne oczy zobaczyć wszystko to, o czym do tej pory słyszeliście tylko na wykładach! Stowarzyszenie Studentów BEST pragnie serdecznie zaprosić na Piknik Naukowy na Placu Politechniki.

W środę 7 maja, plac przed Gmachem Głównym Politechniki Warszawskiej zamieni się w niezwykłe laboratorium naukowe. Każdy student znajdzie coś interesującego dla siebie. Przez 2h odbywać się będą pokazy chemiczne, fizyczne czy też prezentacje prototypów, wykonanych przez studentów Politechniki. Na spragnionych nowych wrażeń czekać będą doświadczenia z elementów kuchni molekularnej. Przekonasz się dlaczego występuje zjawisko opóźnionego parowania, zobaczysz pierwszego polskiego satelitę PW- Sat oraz będziesz mógł zajrzeć w zwierciadło nieskończoności. To wszystko czekać na Was będzie w godzinach 11:00-13:00.

Punktem finalnym całego wydarzenia będzie Finał Lokalny Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland. Drużyny biorące udział w konkurencji Team Design od godziny 13:00 będą prezentować swoje prototypy urządzenia, na którego skonstruowanie będą miały 4h. Pracę drużyn można obserwować na Dużej Auli w Gmachu Głównym od godziny 9:00.

Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy. Zobacz na własne oczy, dotknij i posmakuj rzeczy,o których jeszcze niedawno nie śniło się filozofom!

Partnerzy:

  • Koło Naukowe Flogiston
  • Koło Naukowe Zaawansowanych Technologii
  • Simr Team
  • Green Arrow
  • Studenckie Koło Astronautyczne
  • Mały Inżynier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *