(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

BEST Academy

BEST Academy to nowy projekt organizowany przez Stowarzyszenie Studentów BEST. Główną ideą jest połączenie trzech bliskich, a jednocześnie odległych środowisk: studenckiego, akademickiego i gospodarczego.

W dniach 15-16 grudnia 2015 r. na Politechnice Warszawskiej odbędzie się wydarzenie skierowane do studentów zainteresowanych branżą energetyczną. Celem projektu jest stworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym, a studentami, stojącymi dopiero u progu kariery w tej branży. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach z dziedziny energetyki prowadzonych przez ekspertów w tej branży, a także sprawdzić swoją wiedzę w debacie oksfordzkiej, której tematem będzie problem magazynowania energii. Dodatkowo studenci zaproszeni są do uczestnictwa w konferencji, którą poprowadzi Partner Główny – PGNiG Termika. Temat konferencji to blackout. Ciekawe zajęcia pozwolą studentom poznać nowoczesne rozwiązania techniczne stosowane w energetyce, a także dowiedzieć się o możliwościach pracy w tej branży.
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Studentów BEST, a partnerem merytorycznym Koło Naukowe Energetyków. Więcej informacji na fanpage’u: https://www.facebook.com/power.academy.best/?fref=nf Oraz na stronie internetowej: http://power-academy.pl/

Natalia Sentkowska

Koordynator projektu BEST Academy 

natalia.sentkowska@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.
Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska
(48 22) 234 50 22
BEST@BEST.warszawa.pl