(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

Partnerzy

Poprzez organizowane przez BEST projekty realizujemy naszą misję, którą jest rozwój studentów. Osiągamy to poprzez integrację trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

MARS Polska

Czy znasz takie marki jak Mars®, Snickers®, Bounty®, Twix®, kolorowe M&M’s®, Uncle Ben’s®, Whiskas®, Kitekat®, Chappi® czy Pedigree®? To tylko niektóre z kilkudziesięciu globalnych marek, których producentem jest korporacja MARS.

MARS to ponad 33 miliardy dolarów obrotu rocznie, 80 000 Współpracowników, 421 fabryk i oddziały w 77 krajach na całym świecie. MARS Polska to polski oddział korporacji, który w Warszawie i Sochaczewie zatrudnia obecnie ok. 2500 Współpracowników w działach Logistyki, Inżynieryjnym, Produkcyjnym, Badań i Rozwoju, IT, Marketingu, Trade marketingu, Sprzedaży, Finansów, Personalnym, Zakupów oraz Komunikacji Korporacyjnej. Siedziby MARS Polska znajdują się w Niepołomicach obok Krakowa, Sochaczewie, Warszawie i Poznaniu.

MARS to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców, który dba o wszechstronny rozwój Współpracowników, a młodym ludziom daje szansę na wymarzoną karierę.

Wolność wymaga odwagi. Dołącz do odważnych.

MARS to prywatna, globalna firma, która daje wolność i ceni odwagę. To idealne miejsce pracy dla ludzi aktywnych, ciekawych świata, którzy nie boją się nowych wyzwań a jednocześnie wiedzą, że zachowanie balansu między życiem prywatnym a zawodowym to klucz do sukcesu. Po wielu latach współpracy z BEST, jestem pewna, że MARS to właśnie miejsce dla wielu z Was!

Aleksandra Opara
Employer Branding Coordinator, Mars Polska


 

Citibank

 

Citibank – zaliczany jest do największych w świecie banków obsługujących klientów indywidualnych. Jest częścią dostawcy usług finansowych Citigroup. Swoją siedzibę ma w Nowym Jorku.

Ida Gwóźdź
Wiceprezes ds. Kontaktów z Firmami
ida.gwozdz@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska

(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl