(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

Kursy naukowe

I Ty możesz zwiedzić Europę za 30 Euro! BEST Courses dają Ci możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Podczas kilkunastodniowego wyjazdu realizowany jest cykl wykładów, ćwiczeń i wizyt w firmach mających na celu przybliżenie uczestnikom nowoczesnych rozwiązań, obejmujących szerokie gałęzie nauki i techniki.

W każdym z czterech sezonów (Winter, Spring, Summer i Autumn) można wybierać spośród kilkudziesięciu najróżniejszych tematów oraz krajów od Finlandii i Portugalii aż po Grecję i Rosję. Organizowane są one przez wszystkie 95 grup lokalnych BEST-u.

Nauka to jednak nie wszystko, dla uczestników zawsze przygotowany jest szereg dodatkowych atrakcji takich jak zwiedzanie miasta, wieczorne imprezy, czy zabawy i gry integracyjne. Studenci, którzy spotykają się na BEST Courses, pozostają w kontakcie ze sobą przez długi czas. Dla wielu z nich są to najwspanialsze wyjazdy w jakich kiedykolwiek uczestniczyli i początek pięknych, międzynarodowych przyjaźni.

Zwiedzaj Europę razem z BEST-em!

Więcej szczegółów na best.eu.org/courses.

Jan Paczkowski
Koordynator BEST Course 2019
jan.paczkowski@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska

(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl