(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

Karnavauli

Idea zorganizowania tego wyjątkowego i eleganckiego balu karnawałowego zrodziła się 11 lat temu. Wtedy to, po raz pierwszy, wspólny wysiłek Stowarzyszenia Studentów BEST oraz Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej przy współpracy z Samorządami Studentów największych warszawskich uczelni zaowocował Wielkim Studenckim Balem Karnawałowym Karnavauli.

Bal odbywa się co roku  w czasie karnawału, w historycznym gmachu Politechniki Warszawskiej na unikalnej Auli Głównej, największej i najbardziej okazałej auli krużgankowej w Polsce. Bogate iluminacje świetlne oraz stylowe dekoracje sprawiają, że goście poddają się czarowi tej wyjątkowej nocy i przenoszą się w zupełnie inny, bajkowy świat: pełen muzyki, tańca i udanej zabawy.

Podczas tego unikalnego wieczoru mamy zaszczyt gościć w historycznym  gmachu Politechniki Warszawskiej 800 osób, w tym Rektorów Wyższych Stołecznych Uczelni i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej. Panującą tej nocy atmosferę, tworzą niezapomniane atrakcje: taneczne spektakle, pokazy barmanów, sztuczki iluzjonistów, konkursy tańca czy też tradycyjne już wybory Króla i Królowej Balu. Całość uświetnia wyjątkowa orkiestra spektakularna The Engineer’s Band, a po północy zgromadzonych do tańca zaprasza DJ. W czasie uroczystości goście mają również okazję zjeść wykwintne dania przygotowane specjalnie na tą okazję przez profesjonalny catering.

Angelika Jeziorek

Koordynator Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego Karnavauli 2017
angelika.jeziorek@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska

(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl