(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

Inżynierskie Targi Pracy

To już 26. edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni Targów – 12 i 13 marca 2019 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego zaprezentują się prestiżowe firmy różnych branż i przedstawią oferty pracy, stażu oraz praktyk.

Marzysz o pracy, w której mógłbyś się rozwijać? O pracy, która dawałaby Ci wiele możliwości, nowe wyzwania, samodzielność? Wystarczy, że odwiedzisz Targi, zabierzesz ze sobą swoje CV, porozmawiasz, wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a Twoje marzenie może się spełnić.

Co nas wyróżnia spośród innych Targów Pracy?

25 lat doświadczenia zobowiązują i dlatego też nie ograniczamy się tylko do prezentacji wystawiających się firm, ale również dajemy możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firm. To połączenie niesie ze sobą ogromny potencjał i o tym będziesz mógł się przekonać podczas wydarzenia.

Na studentów czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy Cię również do odwiedzenia naszego fanpage’a, na którym możesz śledzić jakie firmy pojawią się na Targach, a także zadać pytanie organizatorom i wygrać nagrody w licznych konkursach.

Czy kiedykolwiek próbowałeś skontaktować się ze 100 firmami w przeciągu 2 dni? Stowarzyszenie Studentów BEST daje Ci tę szansę. Inżynierskie Targi Pracy to krok naprzód w rozwoju Twojej kariery! Przyjdź i sprawdź to sam!

Zapraszamy!
Stowarzyszenie Studentów BEST

Kajetan Kaczmarek
Koordynator 26. Inżynierskich Targów Pracy
kajetan.kaczmarek@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska

(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl