(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

BESTie

BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 94 uczelnie techniczne w 32 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej. To my!

Adam Duchnowski
Full Member
adam.duchnowski@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Burta
Full Member
aleksandra.burta@BEST.warszawa.pl

Agata Walukiewicz
Full Member
agata.walukiewicz@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Rogala
Baby Member
aleksandra.rogala@BEST.warszawa.pl

Aleksander Kowalski
Full Member
aleksander.kowalski@BEST.warszawa.pl

Alina Strotska
Koordynator 28. Urodzin Stowarzyszenia Studentów BEST
alina.strotska@BEST.warszawa.pl

Angelika Jeziorek
Full Member
angelika.jeziorek@BEST.warszawa.pl

Aneta Artych
Prezes
aneta.artych@BEST.warszawa.pl

Anna Andruszkiewicz
Full Member
anna.andruszkiewicz@BEST.warszawa.pl

Arleta Bujno
Full Member
arleta.bujno@BEST.warszawa.pl

Artur Sasinowski
Koordynator Power Academy 2016
artur.sasionowski@BEST.warszawa.pl

Daniel Kossakowski
Baby Member
daniel.kossakowski@best.warszawa.pl

Dominika Czarnecka
Baby Member
dominika.czarnecka@BEST.warszawa.pl

Ewa Juszczyńska
Baby Member
ewa.juszczynska@BEST.warszawa.pl

Filip Lubecki
Baby Member
filip.lubecki@BEST.warszawa.pl

Bartosz Pawlikowski
Full member
bartosz.pawlikowski@BEST.warszawa.pl

Daniel Stankiewicz
Full Member
daniel.stankiewicz@BEST.warszawa.pl

Eliza Wójcik
Full Member
eliza.wojcik@BEST.warszawa.pl

Filip Cel
Baby Member
filip.cel@BEST.warszawa.pl

Grzegorz Waszkiewicz
Full Member
grzegorz.waszkiewicz@BEST.warszawa.pl

Dawid Łazuk
Full Member
dawid.lazuk@BEST.warszawa.pl

Dominik Chlipalski
Full Member
dominik.chlipalski@BEST.warszawa.pl

Emanuel Zarzecki
Observer
emanuel.zarzecki@BEST.warszawa.pl

Filip Dorociński
Koordynator 24. Inżynierskich Targów Pracy
filip.dorocinski@BEST.warszawa.pl

Gabriela Lewandowska
Full Member
gabriela.lewandowska@BEST.warszawa.pl

Iza Janicka
Baby Member
iza.janicka@BEST.warszawa.pl

Kacper Gwiazdowski
Baby Member
kacper.gwiazdowski@BEST.warszawa.pl

Jan Paczkowski
Baby Member
jan.paczkowski@BEST.warszawa.pl

Hanna Pilzak
Baby Member
hanna.pilzak@BEST.warszawa.pl

Jakub Wadas
Full Member
jakub.wadas@BEST.warszawa.pl

Kuba Gawart
Baby Member
kuba.gawart@BEST.warszawa.pl

Kajetan Kaczmarek
Full Member
kajetan.kaczmarek@BEST.warszawa.pl

Ida Gwóźdź
Full Member
ida.gwozdz@BEST.warszawa.pl

Julia Arendt
Full Member
julia.arendt@BEST.warszawa.pl

Jakub Matuszewski
Baby Member
jakub.matuszewski@BEST.warszawa.pl

Kamila Rusek
Baby Member
kamila.rusek@BEST.warszawa.pl

Karol Suchy
Full Member
karol.suchy@BEST.warszawa.pl

Karolina Bartos
Baby Member
karolina.bartos@BEST.warszawa.pl

Krzysztof Cebula
Full Member
krzysztof.cebula@BEST.warszawa.pl

Luiza Sieklucka
Full Member
luiza.sieklucka@BEST.warszawa.pl

Łukasz Świtaj
Baby Member
lukasz.switaj@BEST.warszawa.pl

Maciej Kocielnik
Full Member
maciej.kocielnik@BEST.warszawa.pl

Maciej Mamot
Full Member
maciej.mamot@BEST.warszawa.pl

Maciej Nowaczyński
Full Member
maciej.nowaczynski@BEST.warszawa.pl

Maciej Zieliński 
Full Member

maciej.zielinski@BEST.warszawa.pl

Monika Królik
Full Member
monika.krolik@BEST.warszawa.pl

Natalia Sentkowska
Baby Member

natalia.sentkowska@BEST.warszawa.pl

Magdalena Kawecka
Baby Member

magdalena.kawecka@BEST.warszawa.pl

Marcin Rogalski
Baby Member

marcin.rogalski@BEST.warszawa.pl

Monika Kubiak
Koordynator Konkursu Inżynierskiego EBEC
monika.kubiak@BEST.warszawa.pl

Marcin Wiśniewski
Baby Member

marcin.wisniewski@BEST.warszawa.pl

Olga Sowa
Full Member
olga.sowa@BEST.warszawa.pl

Oliwia Lechańska
Full Member
oliwia.lechanska@BEST.warszawa.pl

Oliwia Tarchalska
Full Member
oliwia.tarchalska@BEST.warszawa.pl

Oskar Gąsior
Koordynator BEST Engeering Meeting
oskar.gasior@BEST.warszawa.pl

Piotr Cieślak
Baby Member
piotr.cieslak@BEST.warszawa.pl

Oskar Kowalczyk
Full Member
oskar.kowalczyk@BEST.warszawa.pl

Patryk Maliszewski
Full Member
patryk.maliszewski@BEST.warszawa.pl

Piotr Czajkowski
Full Member
piotr.czajkowski@BEST.warszawa.pl

Piotr Franczak
Full Member
piotr.franczak@BEST.warszawa.pl

Piotr Wojciuk
Koordynator Summer Course 2017
piotr.wojciuk@BEST.warszawa.pl

Rafał Karpiesiuk
Full Member
rafal.karpiesiuk@BEST.warszawa.pl

Sylwester Michalski
Baby Member
sylwwester.michalski@BEST.warszawa.pl

Wiktor Świniarski
Baby Member
wiktor.swiniarski@BEST.warszawa.pl

 

Robert Dwornik
Full Member
robert.dwornik@BEST.warszawa.pl

Sylwia Korszla
Baby Member
sylwia.korszla@BEST.warszawa.pl

Wojciech Czuba
Full Member
wojciech.czuba@BEST.warszawa.pl

 

Weronika Czerwińska
Baby Member
weronika.czerwinska@BEST.warszawa.pl

 

Michał Czech Komisja rewizyjna michal.czech@BEST.warszawa.pl

Katarzyna Witek Komisja rewizyjna katarzyna.witek@BEST.warszawa.pl

Mikołaj Pigoń Komisja rewizyjna mikolaj.pigon@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.
Stowarzyszenie Studentów BEST Pl. Politechniki 1, pok. 142 00-661 Warszawa, Polska
(48 22) 234 50 22
BEST@BEST.warszawa.pl