(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

BESTie

BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 94 uczelnie techniczne w 32 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej. To my!

Adam Duchnowski
Full Member
adam.duchnowski@BEST.warszawa.pl

Agata Walukiewicz
Full Member
agata.walukiewicz@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Nazarewicz
Observer
aleksandra.nazarewicz@BEST.warszawa.pl

Aneta Artych
Prezes
aneta.artych@BEST.warszawa.pl

Adam Sulik
Baby Member
adam.sulik@BEST.warszawa.pl

Aleksander Kowalski
Full Member
aleksander.kowalski@BEST.warszawa.pl

Anna Andruszkiewicz
Full Member
anna.andruszkiewicz@BEST.warszawa.pl

Arleta Bujno
Full Member
arleta.bujno@BEST.warszawa.pl

Adrian Ostrowski
Observer
adrian.ostrowski@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Burta
Full Member
aleksandra.burta@BEST.warszawa.pl

Angelika Jeziorek
Full Member
angelika.jeziorek@BEST.warszawa.pl

Bartosz Pawlikowski
Full member
bartosz.pawlikowski@BEST.warszawa.pl

Dominika Czarnecka
Baby Member
dominika.czarnecka@BEST.warszawa.pl

Ewa Juszczyńska
Baby Member
ewa.juszczynska@BEST.warszawa.pl

Grzegorz Waszkiewicz
Full Member
grzegorz.waszkiewicz@BEST.warszawa.pl

Dawid Łazuk
Full Member
dawid.lazuk@BEST.warszawa.pl

Eliza Wójcik
Full Member
eliza.wojcik@BEST.warszawa.pl

Filip Cel
Baby Member
filip.cel@BEST.warszawa.pl

Dominik Chlipalski
Full Member
dominik.chlipalski@BEST.warszawa.pl

Filip Lubecki
Baby Member
filip.lubecki@BEST.warszawa.pl

Gabriela Lewandowska
Full Member
gabriela.lewandowska@BEST.warszawa.pl

Iza Janicka
Baby Member
iza.janicka@BEST.warszawa.pl

Jan Paczkowski
Baby Member
jan.paczkowski@BEST.warszawa.pl

Kajetan Kaczmarek
Full Member
kajetan.kaczmarek@BEST.warszawa.pl

Jakub Bielawski
Observer
jakub.bielawski@BEST.warszawa.pl

Jakub Matuszewski
Baby Member
jakub.matuszewski@BEST.warszawa.pl

Kacper Radzewicz
Observer
kacper.radzewicz@BEST.warszawa.pl

Ida Gwóźdź
Full Member
ida.gwozdz@BEST.warszawa.pl

Julia Arendt
Full Member
julia.arendt@BEST.warszawa.pl

Kamil Kozioł
Observer
kamil.koziol@BEST.warszawa.pl

Kamila Rusek
Baby Member
kamila.rusek@BEST.warszawa.pl

Krzysztof Cebula
Full Member
krzysztof.cebula@BEST.warszawa.pl

Maciej Mamot
Full Member
maciej.mamot@BEST.warszawa.pl

Katarzyna Wasilczuk
Observer
katarzyna.wasilczuk@BEST.warszawa.pl

Luiza Sieklucka
Full Member
luiza.sieklucka@BEST.warszawa.pl

Maciej Nowaczyński
Full Member
maciej.nowaczynski@BEST.warszawa.pl

Kuba Gawart
Baby Member
kuba.gawart@BEST.warszawa.pl

Maciej Kocielnik
Full Member
maciej.kocielnik@BEST.warszawa.pl

Maciej Zieliński 
Full Member

maciej.zielinski@BEST.warszawa.pl

Maria Górska
Observer
maria.gorska@BEST.warszawa.pl

Magdalena Kawecka
Baby Member

magdalena.kawecka@BEST.warszawa.pl

Marcin Rogalski
Baby Member

marcin.rogalski@BEST.warszawa.pl

Marcin Wiśniewski
Baby Member

marcin.wisniewski@BEST.warszawa.pl

Natalia Sentkowska
Baby Member

natalia.sentkowska@BEST.warszawa.pl

Oliwia Lechańska
Full Member
oliwia.lechanska@BEST.warszawa.pl

Oliwia Tarchalska
Full Member
oliwia.tarchalska@BEST.warszawa.pl

Oskar Kowalczyk
Full Member
oskar.kowalczyk@BEST.warszawa.pl

Patryk Maliszewski
Full Member
patryk.maliszewski@BEST.warszawa.pl

Piotr Franczak
Full Member
piotr.franczak@BEST.warszawa.pl

Rafał Karpiesiuk
Full Member
rafal.karpiesiuk@BEST.warszawa.pl

Sylwester Michalski
Baby Member
sylwwester.michalski@BEST.warszawa.pl

Wiktor Świniarski
Baby Member
wiktor.swiniarski@BEST.warszawa.pl

 

Robert Dwornik
Full Member
robert.dwornik@BEST.warszawa.pl

Sylwia Korszla
Baby Member
sylwia.korszla@BEST.warszawa.pl

Wojciech Czuba
Full Member
wojciech.czuba@BEST.warszawa.pl

Weronika Czerwińska
Baby Member
weronika.czerwinska@BEST.warszawa.pl

 

Monika Rejmer
Komisja rewizyjna
monika.rejmer@BEST.warszawa.pl

Kinga Szarkowska
Komisja rewizyjna
kinga.szarkowska@BEST.warszawa.pl

Marek Kociuba
Komisja rewizyjna
marek.kociuba@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.
Stowarzyszenie Studentów BEST Pl. Politechniki 1, pok. 142 00-661 Warszawa, Polska
(48 22) 234 50 22
BEST@BEST.warszawa.pl