(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

BEST

BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 97 uczelnie techniczne w 34 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej.

To my!

Work hard, play hard – czyli co robimy?

Naszym podstawowym celem jest wykształcenie nowej generacji euroinżynierów. Dlatego też pomagamy studentom w poszukiwaniu praktyk i pracy. Projekty takie jak Targi Pracy i BEST Engineering Meeting informują studentów o wymaganiach stawianych przez firmy i aktualnych sposobach rekrutacji. Studenci mogą również wziąć udział w warsztatach odbywających się w czasie tych wydarzeń.

Innym – bardzo popularnym projektem BEST-u są BEST Courses – cykl kursów naukowych za granicą! Dzięki wyjazdowi możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – poznać studentów z zagranicznych uczelni, podszkolić język obcy, a także nauczyć się wielu przydatnych rzeczy z wybranej dziedziny.

Jednak studia to nie tylko praca i nauka … więc w wolnym czasie BEST proponuje zabawę na karnawałowym balu Karnavauli.

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska

(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl