(48 22) 234 50 22 BEST@BEST.warszawa.pl

Alumni

BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 96 uczelni technicznych w 33 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej. To my!

Adam Liberadzki
Alumn
adam.liberadzki@BEST.warszawa.pl

Agata Gołębiewska
Alumn
agata.golebiewska@BEST.warszawa.pl

Agata Pisarska
Alumn
agata.pisarska@BEST.warszawa.pl

Adam Piotrowski
Alumn
adam.piotrowski@BEST.warszawa.pl

Agnieszka Cichecka
Alumn
agnieszka.cichecka@BEST.warszawa.pl

Adam Radziszewski
Alumn
adam.radziszewski@BEST.warszawa.pl

Agnieszka Dybała
Alumn
agnieszka.dybala@BEST.warszawa.pl

Agnieszka Kulczakowicz
Alumn

Agnieszka Miłkowska
Alumn

Agnieszka Sulej
Alumn
agnieszka.sulej@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Czarnocka
Alumn
aleksandra.czarnocka@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Jedlińska
Alumn
aleksandra.jedlinska@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Kęsy
Alumn
aleksandra.kesy@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Koczergo
Alumn
aleksandra.koczergo@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Kosecka
Alumn
aleksandra.kosecka@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Obtułowicz
Alumn

Aleksandra Sajdakowska
Alumn
aleksandra.sajdakowska@BEST.warszawa.pl

Aleksandra Radwańska
Alumn
aleksandra.radwanska@BEST.warszawa.pl

Andrzej Borowiec
Alumn
andrzej.borowiec@BEST.warszawa.pl

Andrzej Izdebski
Alumn
andrzej.izdebski@BEST.warszawa.pl

Andrzej Kubicki
Alumn
andrzej.kubicki@BEST.warszawa.pl

Andrzej Piotrowski
Przyjaciel Stowarzyszenia
andrzej.l.piotrowski@gmail.com

Andrzej Ratkowski
Alumn

Andrzej Święcicki
Przyjaciel Stowarzyszenia

Anna Bochdan
Alumn
anna.bochdan@BEST.warszawa.pl

Anna Fryszkowska
Alumn

Anna Krzysztofik
Alumn
anna.krzysztofik@BEST.warszawa.pl

Anna Kuczyńska
Alumn

Anna Lipowska
Alumn

Anna Mazur
Alumn

Anna Siwiec
Alumn
anna.siwiec@BEST.warszawa.pl

Anna Tobiasz
Alumn

Antoni Przytulski
Alumn
antoni.przytulski@BEST.warszawa.pl

Arkadiusz Lipka
Alumn
arkadiusz.lipka@BEST.warszawa.pl

Arkadiusz Tecław
Alumn

Arkadiusz Zwierzchowski
Alumn

Artur Brzozowski
Alumn
artur.brzozowski@BEST.warszawa.pl

Artur Studziński
Alumn
artur.studzinski@BEST.warszawa.pl

Barbara Bury
Alumn
barbara.bury@BEST.warszawa.pl

Bartosz Koper
Alumn
bartosz.koper@BEST.warszawa.pl

Bartłomiej Chądzyński
Alumn

Bartłomiej Jaworski
Alumn
bartlomiej.jaworski@BEST.warszawa.pl

Bartłomiej Krak
Alumn

Bolesław Kołodziejczyk
Alumn

Cezary Kupiec
Alumn

Cezary Sankowski
Alumn

Damian Księżopolski
Alumn
damian.ksiezopolski@BEST.warszawa.pl

Damian Kuczyński
Alumn

Damian Wrzesień
Alumn
damian.wrzesien@BEST.warszawa.pl

Daniel Piotrowski
Alumn
daniel.piotrowski@BEST.warszawa.pl

Daniel Toczyski
Alumn

Darek Dolczewski
Alumn

Dariusz Banaś
Alumn
dariusz.banas@BEST.warszawa.pl

Dariusz Piotrkowski
Alumn

Dawid Adach
Alumn
dawid.adach@BEST.warszawa.pl

Dawid Czemierowski
Alumn
dawid.czemierowski@BEST.warszawa.pl

Dawid Szpadzik
Alumn
dawid.szpadzik@BEST.warszawa.pl

Dawid Zgid
Alumn
dawid.zgid@BEST.warszawa.pl

Dominik Jakowiecki
Alumn

Dominika Herbut-Heybowicz
Alumn

Dorota Bury
Alumn
dorota.bury@BEST.warszawa.pl

Dorota Pilichowicz
Alumn

Dorota Skupińska
Alumn

Ela Kwiecień
Alumn

Emilia Kur
Alumn
emilia.kur@BEST.warszawa.pl

Elżbieta Lipowska
Alumn
elzbieta.lipowska@BEST.warszawa.pl

Elwira Paź
Alumn
elwira.paz@BEST.warszawa.pl

Ewa Frynas
Alumn
ewa.frynas@BEST.warszawa.pl

Emil Wachol
Alumn
emil,wachol@BEST.warszawa.pl

Ewa Kobylska
Alumn

Ewa Majewska
Alumn

Ewa Radosińska
Alumn

Ewelina Dunowska
Alumn
ewelina.dunowska@BEST.warszawa.pl

Grzegorz Bondyra
Alumn
grzegorz.bondyra@BEST.warszawa.pl

Ewelina Świercz
Alumn
ewelina.swiercz@BEST.warszawa.pl

Grzegorz Popławski
Alumn

Filip Zubowicz
Alumn

filip.zubowicz@BEST.warszawa.pl

Grzegorz Szczepański
Alumn

Hanna Łącka
Alumn
hanna.lacka@BEST.warszawa.pl

Hubert Pytlos
Alumn
hubert.pytlos@BEST.warszawa.pl

Igor Szymańczyk
Alumn
igor.szymanczyk@BEST.warszawa.pl

Illia Sheremet
Alumn
illia.sheremet@BEST.warszawa.pl

Iwona Sobieraj
Alumn
iwona.sobieraj@BEST.warszawa.pl

Izabela Krajewska
Alumn
izabela.krajewska@BEST.warszawa.pl

Izabela Kula
Alumn
izabela.kula@BEST.warszawa.pl

Izabela Paduch
Alumn

Izabella Banaszak
Alumn

Izabella Krawczyk
Alumn

Jacek Gawrych
Alumn

Jacek Szymański
Alumn

 

Jakub Smolarek
Alumn
jakub.smolarek@BEST.warszawa.pl

 

Jakub Wincewicz
Alumn
jakub.wincewicz@BEST.warszawa.pl

 

 

Jan Bystroń
Alumn
jan.bystron@BEST.warszawa.pl

 

 

Jarosław Wiktorzak
Alumn
jaroslaw.wiktorzak@BEST.warszawa.pl

Jerzy Potocki
Alumn

 

Joanna Ciechanowicz
Alumn

 

Joanna Kabała
Alumn

 

Joanna Szaban
Alumn

 

 

Julia Urbańska
Alumn

 

 

Juliusz Gajewski
Alumn

 

 

Justyna Jakubowska
Alumn
justyna.jakubowska@BEST.warszawa.pl

 

 

Justyna Modzelewska
Alumn
justyna.modzelewska@BEST.warszawa.pl

Justyna Zborowska
Alumn
justyna.zborowska@BEST.warszawa.pl

 

Karol Parys
Alumn
karol.parys@BEST.warszawa.pl

 

Kacper Wojciechowski
Alumn
kacper.wojciechowski@BEST.warszawa.pl

 

Katarzyna Dunia
Alumn
katarzyna.dunia@BEST.warszawa.pl

 

Katarzyna Dzieńkowska
Alumn
katarzyna.dzienkowska@BEST.warszawa.pl

Katarzyna Gach
Alumn
katarzyna.gach@BEST.warszawa.pl

Katarzyna Michalska
Alumn
katarzyna.michalska@BEST.warszawa.pl

 

Kinga Kaczor
Alumn
kinga.kaczor@BEST.warszawa.pl

Kinga Nurska
Alumn

 

Krzysztof Kowalczyk
Alumn
krzysztof.kowalczyk@BEST.warszawa.pl

 

Ludwik Ejsmont
Alumn

 

 

Łukasz Czupryniak
Alumn
lukasz.czupryniak@BEST.warszawa.pl

 

Łukasz Misiak
Alumn
lukasz.misiak@BEST.warszawa.pl

 

Łukasz Stępniewski
Alumn
lukasz.stepniewski@BEST.warszawa.pl

Maciej Matejek
Alumn
maciej.matejek@BEST.warszawa.pl

Maciej Miechowski
Alumn
maciej.miechowski@BEST.warszawa.pl

 

Maciej Nowak
Alumn
maciej.nowak@BEST.warszawa.pl

Maciej Urliński
Alumn
maciej.urlinski@BEST.warszawa.pl

Magdalena Bajurska
Alumn
magdalena.bajurska@BEST.warszawa.pl

Magdalena Grochowska
Alumn
magdalena.grochowska@BEST.warszawa.pl

Magdalena Kowalczyk
Alumn
magdalena.kowalczyk@BEST.warszawa.pl

Magdalena Mrozowska
Alumn
magdalena.mrozowska@BEST.warszawa.pl

Magdalena Łyżwińska
Alumn
magdalena.lyzwinska@BEST.warszawa.pl

Małgorzata Rutkowska
Alumn
małgorzata.rutkowska@BEST.warszawa.pl

Marcin Bondyra
Alumn
marcin.bondyra@BEST.warszawa.pl

Marcin Franczyk
Alumn
marcin.franczyk@BEST.warszawa.pl

Marcin Głuszek
Alumn
marcin.gluszek@BEST.warszawa.pl

Marcin Piątek
Alumn
marcin.piatek@BEST.warszawa.pl

Marcin Piórkowski
Alumn
marcin.piorkowski@BEST.warszawa.pl

Marcin Szymański
Alumn
marcin.szymanski@BEST.warszawa.pl

Marcin Zub
Alumn
marcin.zub@BEST.warszawa.pl

Marek Smarkusz
Alumn
marek.smarkusz@BEST.warszawa.pl

Maria Daszczyńska
Alumn

 

Maria Majewska
Alumn
maria.majewska@BEST.warszawa.pl

Mariola Kawa
Alumn
mariola.kawa@BEST.warszawa.pl

Mariusz Kowalczyk
Alumn
mariusz.kowalczyk@BEST.warszawa.pl

Marlena Ługowska
Alumn
marlena.lugowska@BEST.warszawa.pl

Marta Grętkiewicz
Alumn
marta.gretkiewicz@BEST.warszawa.pl

Marta Leszczyńska
Alumn
marta.leszczynska@BEST.warszawa.pl

Mateusz Capecki
Alumn
mateusz.capecki@BEST.warszawa.pl

Mateusz Komendołowicz
Alumn
mateusz.komendolowicz@BEST.warszawa.pl

Mateusz Olszewski
Alumn
mateusz.olszewski@BEST.warszawa.pl

Mateusz Paszkowski
Alumn
mateusz.paszkowski@BEST.warszawa.pl

Mateusz Samsel
Alumn
mateusz.samsel@BEST.warszawa.pl

Mateusz Strzelecki
Alumn
mateusz.strzelecki@BEST.warszawa.pl

Michał Bordon
Alumn
michal.bordon@BEST.warszawa.pl

Michał Ciećwierz
Alumn
michal.ciecwierz@BEST.warszawa.pl

Michał Kruczkowski
Alumn
michal.kruczkowski@BEST.warszawa.pl

Michał Czech
Alumn
michal.czech@BEST.warszawa.pl

Michał Pisarski
Alumn
michal.pisarski@BEST.warszawa.pl

Michał Główka
Alumn
michal.glowka@BEST.warszawa.pl

Michał Prusaczyk
Alumn
michal.prusaczyk@BEST.warszawa.pl

Mikołaj Pigoń
Alumn
mikolaj.pigon@BEST.warszawa.pl

Michał Starzak
Alumn
michal.starzak@BEST.warszawa.pl

Michał Wawrzonkowski
Alumn
michal.wawrzonkowski@BEST.warszawa.pl

Milena Badora
Alumn
milena.badora@BEST.warszawa.pl

Monika Bacińska-Wojewódka
Alumn

 

 

Monika Goszczyńska
Alumn

Monika Marczak
Alumn
monika.marczak@BEST.warszawa.pl

 

Natalia Gabińska
Alumn
natalia.gabinska@BEST.warszawa.pl

Olga Andrzejczak
Alumn
olga.andrzejczak@BEST.warszawa.pl

Olga Radzikowska
Alumn
olga.radzikowska@BEST.warszawa.pl

Patrycja Bugaj
Alumn
patrycja.bugaj@BEST.warszawa.pl

Patrycja Nasiłowska
Alumn
paulina.nasilowska@BEST.warszawa.pl

Paulina Rak
Alumn
paulina.rak@BEST.warszawa.pl

Patryk Sulima
Alumn
patryk.sulima@BEST.warszawa.pl

Paweł Ćwiek
Alumn
pawel.cwiek@BEST.warszawa.pl

Katarzyna Witek
Alumn
katarzyna.witek@BEST.warszawa.pl

Paweł Kujawski
Alumn
pawel.kujawski@BEST.warszawa.pl

Paweł Malon
Alumn

Paweł Mikołajek
Alumn
pawel.mikolajek@BEST.warszawa.pl

Paweł Nowakowski
Alumn
pawel.nowakowski@BEST.warszawa.pl

Paweł Pabich
Alumn

 

Paweł Pełka
Alumn
pawel.pelka@BEST.warszawa.pl

Paweł Żuczek
Alumn

Piotr Falenta
Alumn

 

Piotr Kraszewski
Alumn
piotr.kraszewski@BEST.warszawa.pl

Piotr Szulborski
Alumn
piotr.szulborski@BEST.warszawa.pl

Piotr Kusiak
Alumn
piotr.kusiak@BEST.warszawa.pl

Piotr Nawrocki
Alumn
piotr.nawrocki@BEST.warszawa.pl

Piotr Tutak
Alumn

Radosław Żebrowski
Alumn
radoslaw.zebrowski@BEST.warszawa.pl

Rafał Myśliński
Alumn
rafal.myslinski@BEST.warszawa.pl

Rafał Ołdziejewski
Alumn
rafal.oldziejewski@BEST.warszawa.pl

Ryszard Goebel
Alumn
ryszard.goebel@BEST.warszawa.pl

Rafał Wasążnik
Alumn

Robert Kopaczel
Alumn
robert.kopaczel@BEST.warszawa.pl

Sandra Topić
Alumn
sandra.topic@BEST.warszawa.pl

Sebastian Bartosiak
Alumn
sebastian.bartosiak@BEST.warszawa.pl

Sylwia Jankowska
Alumn
sylwia.jankowska@BEST.warszawa.pl

Somar Mahdi
Alumn
somar.mahdi@BEST.warszawa.pl

Sylwia Badowska
Alumn
sylwia.badowska@BEST.warszawa.pl

Szymon Dziocha
Alumn

Szymon Łojak
Alumn
szymon.lojek@BEST.warszawa.pl

Volodymyr Martseniuk
Alumn
volodymyr.martseniuk@BEST.warszawa.pl

Weronika Jeżowska
Alumn
weronika.jezowska@BEST.warszawa.pl

Wojciech Gadziński
Alumn
wojciech.gadzinski@BEST.warszawa.pl

 

Wojciech Szkamruk
Alumn
wojciech.szkamruk@BEST.warszawa.pl

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię i masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy studentami i nie zawsze możemy być pod telefonem, dlatego polecamy kontakt mailowy.

Stowarzyszenie Studentów BEST
Pl. Politechniki 1, pok. 142
00-661 Warszawa, Polska
(48 22) 234 50 22

BEST@BEST.warszawa.pl